Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
19 червня 2015 року відбулася презентація проекту ЄС та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції України».
Участь у заході взяли Спеціальний представник Генерального секретаря Ради Європи Крістос Джакомопулос, заступник міністра юстиції України Гія Гецадзе, Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, заступник Голови Верховного Суду України Марина Кліменко, заступник Голови Вищого господарського суду України Геннадій Кравчук, представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Державної судової адміністрації України, Державної пенітенціарної служби України, Ради адвокатів України, Національної асоціації адвокатів України, Національної школи суддів України, Національної академії прокуратури України, міжнародні експерти.
Мета проекту, як зазначили його представники під час презентації, – надання підтримки органам державної влади та Проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» у реалізації Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки та Плану Дій до Стратегії, а також у визначенні цілей та контрольних показників у процесі їх реалізації. Крім того, Проект має намір надати експертну підтримку з метою реалізації стандартів Ради Європи у процесі проведення реформ у сфері юстиції, забезпечити узгоджений підхід та розуміння сучасних методів управління ефективністю на основі нормативно-правової бази Ради Європи в сфері юстиції, сприяти координації та моніторингу процесу реалізації Стратегії та покращенню комунікації із громадськістю у ході реалізації цілей Проекту.
Борис Гулько подякував представникам Ради Європи за підтримку реформ, що проводяться в Україні, і зокрема, в судовій системі держави. Він також висловив пропозицію залучити до роботи у рамках Проекту Міністерство освіти і наукиУкраїни з метою підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов'язки.
План роботи над Проектом постійно оновлюватиметься у процесі співпраці з партнерами та бенефіціарами, залежно від цілей та актуальних потреб, наголосили координатори Проекту, запевнивши, що всі надані пропозиції обов’язково буде враховано.